okazja

Mieszkanie Nowy Łupków, gm.Komańcza, Sanok, Bieszczady - cena 105.000 zł 95.000 zł (mieszkanie po częściowym remoncie)

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,16 m2 na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym. Składające się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki, toalety i przedpokoju.

Mieszkanie jest bez czynszowe - miesięczne opłaty to zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy oraz składka na energię elektryczną (dotyczącą części wspólnych nieruchomość tj. klatka schodowa, piwnica, strych) - razem ok 413 zł/m-c. Blok wybudowano z cegły w 1989r jako posterunek dla straży granicznej.

Mieszkanie po częściowym gruntownym remoncie – wymieniono: stolarkę okienną (wstawione okna plastikowe 3-szybowe, nowe parapety drewniane), instalację centralnego ogrzewania (wymienione piony wpuszczone w ściany, zamontowane kaloryfery aluminiowe), hydraulikę (całość wymieniona w łazience i kuchni) oraz częściowo instalację elektryczną.

Łazienka z kabiną prysznicową oraz toaleta wyposażone są w nową i elegancką armaturę łazienkową (m.in. Grohe, Cersanit). Ściany i podłoga wykończone płytkami ceramicznymi Opoczno.

Wykorzystując istniejące, sprawne przewody kominowe w kuchni wymieniliśmy stary piecyk na węgiel (tzw. kuchnia grudziądzka) na małą, murowaną z cegieł kuchnię w klimacie wiejskim. Dzięki temu w mieszkaniu jest malutki „kominek”, a dodatkowym atutem tej kuchenki jest możliwość niezależnego ogrzewania ciepłej wody użytkowej (zamontowana wężownica nad paleniskiem z odprowadzeniem do zbiornika). W zamontowanym bojlerze Galmetu woda może być ogrzewana także elektrycznie. Ściana pomiędzy kuchnią a najmniejszym pokojem została częściowo wyburzona dzięki czemu powstała jadalnia. Kuchnia częściowo wykończona – piecyk, podłoga i część ścian wyłożone płytkami ceramicznymi Opoczno.

Pozostałe dwa pokoje i przedpokój zostały przygotowane pod montaż szerokiej boazerii ściennej (materiał - deski gotowe do montażu, złożone w mieszkaniu). Posadzki przygotowane pod montaż deski podłogowej na legarach drewnianych.

Atutem tego miejsca są niebagatelne walory krajobrazowe, spokój i czyste powietrze. Nowy Łupków to spokojna miejscowość (ok. 700 mieszkańców), położona w Bieszczadach, niedaleko Komańczy, przy trasie Komańcza – Cisna. We wsi znajduje się przystanek PKP, PKS, sklep samoobsługowy, placówka pocztowa, klub osiedlowy z dostępem do bezprzewodowego internetu (WiFi).

Cena do negocjacji - jesteśmy gotowi rozważyć wszystkie rozsądne propozycje.

Zainteresowanych proszę o kontakt email - udostępnię album Picassa ze zdjęciami.

W maju 2015 roku została przeprowadzona termomodernizacja budynku.

Lokalizacja

województwo: podkarpackie
powiat: sanocki
miejscowość: Komańcza
ulica: Nowy Łupków

Rynek

wtórny

Rok budowy

1989

Powierzchnia

62,16 m2 (dwa pokoje)

Piętro

1 / 3

Media

prąd, woda, telefon

Informacje dodatkowe

balkon, pom. użytkowe, garaż/miejsce parkingowe, oddzielna kuchnia