okazja

Dom na sprzedaż, Obrowo 1 200 000 zł990 000zł

Schowany wśród lasów na stoku południowym, dom wolnostojący stylizowany na dworek polski. Otoczony wokół tarasem z malowniczym widokiem na pradolinę Wisły. Budynek parterowy, podpiwniczony z poddaszem użytkowym powierzchni użytkowej ok. 350 m2. Parter: 2 oddzielne wejścia, 4 pokoje (sypialnie), garderoba, 2 łazienki, kuchnia i jadalnia z kominkiem oraz obszerny salon. Poddasze: 3 sypialnie, w tym jedna z garderobą i miejscem „widokowym” dogodnym dla relaksu, salonik - biblioteczka oraz pomieszczenie przeznaczone na toaletę (wc). Piwnice o powierzchni 400 m2, zostały częściowo zagospodarowane: garaż na 4-6 samochodów (powierzchnia ok. 100m2), pralnia z łazienką (15 m2), spiżarnia (20 m2), pomieszczenie gospodarcze (30 m2), kotłownia (50 m2). Pozostała powierzchnia do dowolnego zagospodarowania. Brama garażowa (Hormann na pilota) umożliwia wjazd również samochodom terenowym. Oddany do użytkowania w listopadzie 2006r., wybudowany został w technologii Ytong i przykryty dachówką ceramiczną.

Schody zewnętrzne i taras o powierzchni ok.250 m2 wykonane z polnego kamienia, ręcznie łupanego wykończone stylową balustradą. Do posesji wiedzie droga dojazdowa wyłożona w całości również kamieniem polnym.

Instalacje: piec na ekogroszek moc 38KW, kominek z płaszczem wodnym-moc 30KW, panele słoneczne do ciepłej wody, biologiczna-przydomowa oczyszczalnia ścieków z rozsączeniem, odkurzacz centralny, system zbierania deszczówki.

Rezydencja postawiona i wykończona z rozmachem i standardem godnym najbardziej wybrednego mieszkańca. Miejsce ciche, spokojne i dogodne pod inwestycje.

Lokalizacja

województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: toruński, miejscowość: Obrowo

Rynek

wtórny

Rok budowy

2006

Powierzchnia domu

750 m2

Powierzchnia działki

5000 m2

Media

prąd, woda, telefon

Informacje dodatkowe

piwnica, garaż